HomeJalgpall › Viimased jagavad maid

Viimased jagavad maid

2013-09-13 10:28

15.09.2013, Getafe vs. Osasuna, kell 18.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Getafe 2.00; viik 3,35; Osasuna 3,90.
 
Hispaania La Ligas lähevad vastamisi tabeli kaks viimast: null punkti peal olev ja äsja treeneri vallandanud Osasuna ning kolmest mängust vaid ühe viigi saanud Getafe
 
Osasuna lasi treeneri lahti, kuna tabelis ilutseb ümmargune null, löödud on vaid üks värav ning klubi president väitis, et ka üldine mängupilt jättis kõvasti soovida. Getafel on treener veel pukis, löödud on kaks väravat ja tabelis vähemalt üks viigipunkt. 
 
Getafe kasuks räägib seegi, et ainuke punkt on saadud kodumängust. Arvata on, et mingeid muudatusi uus mees Osasuna pingi peal teeb ning mingit indu see mängijatele annab. Siiski mitte piisavalt - Getafe saab kodus kolm punkti juurde ja võidab tulemusega 2-0.
 
15.09.2013, Braunschweig vs. Nürnberg, kell 18.30.
 
 
Bundesliiga outsiderite omavahelises kohtumises võtab liiga uustulnuk ja kindel nullipoiss Braunschweig kodus vastu kahe viigi ja kahe kaotusega alustanud ning endale harjumatul positsioonil asuva Nürnbergi
 
Braunschweig pole see hooaeg võitnud veel ühtegi ametliku mängu. Nelja kaotuse kõrval liigas langeti ka välja karikasarjas. Seega oleks tagumine aeg hakata liigas punkte korjama kas või ühekaupa, muidu võib hooaeg kujuneda üksildaseks ja igavaks isegi tabeli allotsas. 
 
Ka Nürnberg on väljas karikasarjast ja pole veel liigas võidurõõmu maitstud. Nüüd on neil käes tõehetk, kas suudetakse end koguda ja rabeleda lahti tabeli allotsast tõustes selle keskele harjumuspärasele positsioonile. Nürnberg seda suudabki ja võtab võõrsil töövõidu 2-0, jättes Braunschweigi nukralt nulliga tabeli lõppu. 
Eesti
Teemad: