HomeJalgpall › Viimased pingutused

Viimased pingutused

2014-05-09 16:09

11.05.2014, Atletico Madrid vs Malaga, kell 20.00, Vincente Calderoni staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Atletico Madrid 1.20; viik 6.65; Malaga 14.50.
 
Atletico eelmise vooru  kaotus, mida peatreener nimetas parimaks asjaks, mis nendega juhtuda võis, tegi Hispaania meistritiitli saatuse lahtiseks.

Atletico õnneks ei suutnud ka rivaalid seda maksimaalselt ära kasutada ja ikka on kõik nende endi kätes.

Kaks edukat sammu on jäänud veel teha, et üle pikka aja tähistada La Liga võittu. Esimene proovikivi on pühapäeval. Külla sõitev Malaga on küll oma eelmise hooaja sära kaotanud ja paikneb tabeli alumises pooles aga mingi lihtsa mänguga Atletico küll arvestada ei saa.

Pinged on Atleticol suured, kuid ka Malagal on omad panused mängus. Nimelt on neil vaja saada punkt, mis kindlustaks kindla peale koha kõrgseltskonnas ka järgmisel aastal.

Seda vajalikku punkti Malaga Madridist siiski ei saa, sest kodumeeskond teist korda järjest sama reha otsa ei astu ning võtab kindla 3-0 võidu.
 
11.05.2014, Bologna vs Catania, kell 16.00, Stadio Renato Dall'Ara.

TonyBeti koefitsiendid: Bologna 2.05; viik 3.40; Catania 3.65.
 
Kodumeeskond Bologna, kes on seitse mängu võiduta, võtab vastu oma olelusvõitlust püsimajäämise nimel juba alustanud Catania. Mõlemad meeskonnad on tabeli põhjas ja peavad püsimajäämise nimel saama viimasest kahest voorust maksimumpunktid.

Seda pole mõlemal meeskonnal loomulikult võimalik teha ja sellepärast on oodata tulist andmist kuna kõrgseltskonnas osalemine ka järgmine hooaeg on vägagi ahvatlev.

Kui Catania on juba panustanud oma püsimajäämisele, sest kolmest viimasest mängust on saadud kaks võitu neist eriti inspireeriv on viimases voorus saadud kindel 4-1 võit Roma üle, siis Bologna pole suutnud enamat neljast punktist viimases seitsmes mängus, mis teeb nende olukorra väga raskeks. 

Kui panna siia juurde veel fakt, et Bologna on nende seitsme mänguga suutnud vastaste võrku sahistada vaid kolmel korral, siis midagi helget pühapäeval Bolognal oodata ei ole. Catania püüab nad tabelis kinni ja jätkab oma viimast pingutust püsimajäämise nimel tänu 3-1 võidule.

Eesti
Teemad: