HomeJalgpall › Võidud muutuvad aina tähtsamaks

Võidud muutuvad aina tähtsamaks

2014-03-14 16:05

17.03.2014, Villarreal vs. Athletic Bilbao, kell 23.00, El Madrigal.

TonyBeti koefitsiendid: Villareal 2.25; viik 3.30; Athletic Bilbao 3.30.

Hispaanias saavad väljakul kokku viiendal kohal paiknev Villarreal ja neljandat asetust omav Baskimaa uhkus Athletic Bilbao. Meeskonnad asetsevad küll tabelis kõrvuti kuid neid lahutab seitse punkti.

Villarrealile kes viimsest viiest mängust on võitjana lahkunud väljakult vaid korra on tegemist võibolla ühe tähtsaima mänguga hooajal sest kui suudetakse kolm punkti koju tuua on veel võimalus ohustada neljandat tabeli rida ja CL kohta.Kaotuse korral käriseb vahe juba armutult liiga suureks.

Atchleticul on läinud viimastes mängudes paremini,kuid mitte ka liiga hästi viimasest kuuest mängust on kaotatud vaid üks kuid ka viigistatud kolm. Athleticu võidu korral tähendaks see seda et suure tõenäosusega võidakse olla ka meistrivõistluste lõppedes heal neljandal kohal.Nagu näha on mängus päris parajalt ja see paneb mängule ka oma pitseri kuid võitjana väljub sellest võitlusest külalised kes suudavad lüüa värava ja koju sõita 1-0 võiduga.

16.03.2014, Lyon vs. AS Monaco, kell 18.00, Stade de Gerland.

TonyBeti koefitsiendid: Lyon 2.55; viik 3.10; Monaco 2.95.

Pühapäeval külastab Lyoni vürstiriigi jalgpalli au ja uhkus Monaco. Mõlemale klubile on sellest mängust saadavad võidupunktid olulise tähtsusega. Kodumeeskond paikneb tabelis hetkel viiendal real ja võidukorral jäätakse endale veel võimalus püüda tabeli teist kohta.

Kaotuse korral kaueneb hetkel teisel kohal paiknev Monaco juba neljateist punkti kaugusele ja seda vahet püüda on juba väga keeruline. Monaco seevastu võidu korral kindlustab oma teist kohta.Lyoni mäng hetkel kulgeb viimases kuues liiga mängus pole kaotus kibedust tuntud ja ka Euroliigas saadi kodus suureskooriline 4-1 võit.

Monaco seeria liigas on ka päris muljet avaldav viimaset seitsmeteistkümmnest liigamängust on kaotatud vaid üks. Sellest tuleb tõeline gigantide heitlus millest väljub võitjana vürstiriigi esindus Monaco  tulemusega 1-0.

Eesti
Teemad: