HomeJalgpall › Võimalik on tõus tabelitipu poole

Võimalik on tõus tabelitipu poole

2013-10-04 14:28

06.10.2013, Athletic Bilbao vs. Valencia, La Liga, kell 22.00.
 
 
Üllatuslikult tabeli viiendal real paiknev Baskimaa uhkus Athletic Bilbao võtab kodus vastu hooaega halvasti alustanud, kuid nüüd oma mängu käima saanud Valencia
 
Athletic on sel hooajal rütmis võit kaotus liikumas ja viimane voor tuligi võtta vastu mõneti üllatuslik kaotus Granada meeskonnalt. Kodus pole Ahtletic kaotanud sel hooajal ühtegi mängu nii, mistõttu Valencia, kes alustas hooaega väga mannetult (kuid on nüüd saavutanud kolm hinnalist võitu järjest) ei saa Bilbaos mingit hinnaalandust. 
 
Mäng tuleb väga võitluslik, kuid Athleticu kaotusteta kodumängude seeria saab jätku tänu 1-0 võidule.
 
05.10.2013, Bayer Leverkusen vs. Bayern, Bundesliga, kell 19.30.
 
 
Kohtuvad edetabeli teine ja kolmas. Mõlemad meeskonnad on sel hooajal seitsmes liigamängus lubanud endale ainult ühe libastumise: Leverkusen kaotas Schalkele ja Bayern viigistas Freiburgiga. 
 
Mõlemad meeskonnad on ka olnud edukad Champions League’s ja omavad oma alagrupis liidripositsiooni.Kui Bayerni hea minek pole üllatus, siis Leverkuseni nii kindel mäng on meeldiv üllatus. 
 
Bayern on küll igas mängus soosik, kuid seekord on neil vastas väga hästi kodus mängiv meeskond, kes ihkab ise tõusta Saksamaal troonile.Mängus Bayern küll domineerib ja lööb ka väravaid, kuid Leverkusen ei anna midagi ära niisama ja suudab ka ise väravaid lüüa.  Tulemuseks meeliköitev viik 2-2.
Eesti
Teemad: